Obserwatorzy

wtorek, 27 sierpnia 2013

Festiwal Biegowy

Cześć :)
Jak tam u Was leci?

Ja wracam pełną parą do biegania. Kontuzja wyleczona, lekarz pozwolił mi już biegać, do tego codzienne rozciąganie, ćwiczenie nogi + rehabilitacje. Niestety te dopiero w styczniu - najbliższy wolny termin. W pracy trwa sezon, co za tym idzie spędzam tu od 10 do nawet 14 godzin. ale lubię to, dlatego nie czuję nawet zmęczenia, pomimo że śpię po kilka godzin dziennie - bo po pracy jeszcze muszę się wybiegać, spotkać ze znajomymi, a to w mieszkaniu coś jest do zrobienia i jeszcze jedzonko na drugi dzień pasuje ugotować... zazwyczaj kładę się już grubo po północy, a najpóźniej o szóstej wstaje.
FESTIWAL BIEGOWY FORUM EKONOMICZNEGO KRYNICA-ZDRÓJ, 
MUSZYNA 6-9 WRZEŚNIA 2013
Zapraszam do zapoznania się z programem Festiwalu Biegowego, który w dniach 6-8 września 2013 odbędzie się w Krynicy Zdroju KLIK

Czy ktoś z Was będzie obecny na tej imprezie? Ja się zarejestrowałam i zapisałam do startu w pięciu biegach - może się spotkamy na jednej z tras? :-) Jedno jest pewne - warto przyjechać i biegać. Kilka tysięcy startujących zawodników to naprawdę niesamowite emocje.

13 komentarzy:

 1. Pomysłowy blogspot z pasją! Tez bym chętnie pobiegał a tym bardziej w Krynicy Górskiej! Rewelacyjne miejsce!!! POzdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że kontuzja wyleczona! Ja obecnie zmagam się z jedną, ale mam nadzieję, że ból w kolanie szybko przejdzie i będę mogła wrócić do systematycznego biegania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nigdy nie miałam kontuzji żadnej. Współczuje i życzę powrotu do zdrowia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. super, że już lepiej u Ciebie ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. widzę, że znów Ciebie intensywnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, że już wszystko ok :)
  powodzenia ^_^

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenia ! I obyś już nie musiała mieć żadnej kontuzji ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. dobrze, że kontuzja powoli znika z twojego życia :) zdrowka!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super zdarzenie! <3 chciałabym uczestniczyć w takim festiwalu :)

  OdpowiedzUsuń