Obserwatorzy

wtorek, 5 marca 2013

Początek.

Od jakiegoś czasu przeglądam Wasze blogi - różne, najróżniejsze. Z ciekawością śledzę nowości w Waszych garderobach, czytam o testowanych przez Was kosmetykach, korzystam z przepisów na smakowite obiady, podziwiając pasję do gotowania i inne bziki też: podróże, książki, rękodzieło. Lubię blogi różnego rodzaju, mam już wiele ulubionych, które czytam regularnie. Teraz będę mogła komentować Wasze wpisy, nie pozostając osobą anonimową.

A mój blog? O czym będzie? O wszystkim, co nie znaczy wcale, że o niczym. Będę tu pisała o tym co mnie otacza, co mnie ciekawi, zachwyca, inspiruje, co zajmuje mój czas, którego wiecznie mam za mało. Takie moje małe miejsce w sieci. Nie spodziewam się zbyt wielu czytelników, ale może znajdzie się ktoś kto tu zaglądnie od czasu do czasu :)

Na początek pokażę Wam moją, póki co bardzo skromną, kolekcję kartek pocztowych z rysiami. Wszystkie dotarły do mnie w ramach projektu postcrossing, każda ma swoją historię i pochodzi z innego zakątka świata. Mam nadzieję, że niebawem kolekcja ta dzięki innym postcrosserom znacząco wzrośnie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz