Obserwatorzy

wtorek, 19 marca 2013

Stepper

Myślę nad zakupem steppera, ponieważ (nie wliczając biegania), ćwiczenia z "jakimś sprzętem" lubię o wiele bardziej niż takie wykonywane z użyciem jedynie maty czy krzesła.
Ale ponieważ nie ćwiczyłam jeszcze nie takim stepperze, a podchodzę sceptycznie do takowych urządzeń, chciałam Was zapytać czy warto inwestować w taki sprzęt? I nie pytam bynajmniej o wygodę ćwiczeń, ale o ich efekty. Kto ćwiczył na stepperze i może podzielić się swoją opinią, zarazem polecając lub odradzając mi jego zakup?

8 komentarzy:

 1. Miałam już dwa steppery (normalne, nie twist), oba zajechałam haha :D Ale na początku odchudzania bardzo dużo mi pomogły, bo był to bardzo dobry początek na jakikolwiek ruch. Dobre rozwiązanie dla zapracowanych, bo można wtedy np. czytać, oglądać seriale, uczyć się. Oba się 'zużyły', bo niektóre części mechanizmu były z plastiku i zwyczajnie się starły. Obecnie chcemy kupić z mamą taki jak na zdjęciu, bo ma inny mechanizm, zobaczymy ile taki wytrzyma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie znalazłam takie lepsze z metalowymi częściami, żeby jak już kupię służył na dłużej. I dla mnie to też bardzo duże udogodnienie, że można w tym samym czasie np. czytać, bo to mi pochłania dużo czasu, więc będę mogła łączyć przyjemne z pożytecznym. Co raz bardziej skłaniam się w stronę tego zakupu...

   Usuń
 2. tak się zastanawiam, czy właśnie warto kupić taki steper?

  OdpowiedzUsuń
 3. dodaje się do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ogólnie też się zastanawiam. Wydaje mi się, że to dobry zakup, chyba, że chodzisz na siłownię.

  OdpowiedzUsuń
 5. taki steper to super sprawa :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jakoś nie mam zaufania do takich sprzętów, ale większość dziewczyn sobie je chwali. Ja natomiast od samego patrzenia dostaję kontuzji ;) Wystarczy mi moja stara dobra mata :)

  OdpowiedzUsuń