Obserwatorzy

wtorek, 12 marca 2013

O czytaniu i prezent z Tajwanu

Wczoraj na jednym z blogów zobaczyłam fragment książki, po czym moja ciekawość kazała mi natychmiast iść do księgarni i książkę tę kupić. 

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" jest bestsellerem, jednakże mocno kontrowersyjnym. Opinie o powieści są bardzo podzielone. Reakcje czytelników naprawdę różne. Po przewertowaniu kilku forów i przeczytaniu komentarzy, rozpoczęłam lekturę, aby przekonać się na "własnej skórze" czym E L James szokuje, zaskakuje, zadziwia. Czym wzbudza takie emocje i zainteresowanie?

Czytaliście już tę książkę?
Jaka jest Wasza opinia?
Polecicie ją innym czy wręcz przeciwnie?Przy okazji postanowiłam prowadzić zapiski dotyczące tego ile, co i kiedy czytam. Powstała tabelka w exelu, na razie prowizoryczna, ale bardzo mi potrzebna. Bo przyznam, że podczas okresu studiów ilość czytanych przeze mnie książek paradoksalnie spadła. Najwyższy czas nadrobić zaległości.

Wczoraj w skrzynce czekały na mnie dwie paczki:)
W jednej KOCI ZESZYT <3 który pokażę Wam wieczorem.
W drugiej  kartki pocztowe, znaczki i świetny breloczek od kolegi z Tajwanu - już go mam przy kluczach.

2 komentarze:

  1. super breloczek,zazdroszczę :) ja dotałam kiedyś właśnie breloczek jako TYC z Turcji,miło wspominam :) Lubię blogi o wszystkim,nie tylko o PC ^^
    Pro.

    OdpowiedzUsuń
  2. na lubimyczytac.pl możesz sobie zapisywać książki, które przeczytałaś i chcesz przeczytać, dostajesz potem od nich rekomendacje, jakie Ci się będą podobać, polecam :)

    OdpowiedzUsuń